Bieliace pásiky a zubné pasty Crest

Otázky a odpovede

Sú bieliace pásiky bezpečné?

Áno sú. Bieliace pásiky Crest používajú rovnaké ingrediencie, ako zubári pri profesionálnom bielení chrupu. Intenzívne testovanie dokázalo, že nemajú žiadny negatívny vplyv na zuby a sú úplne bezpečné. Ak by tento výrobok nebol neškodný pre zuby a jej sklovinu, už dávno by značka Crest,  ktorá pôsobí najmä v USA skrachovala a neexistovala. Ide o americký výrobok, ktorý spĺňa prísne bezpečnostné kritéria, je overený dlhoročným pôsobením na trhu a miliónmi spokojných zákazníkov po celom svete. Predaných bolo už vyše 21 miliónov balení po celom svete! Výrobcom je gigant Procter & Gamble a to hovorí za všetko...

Naozaj to funguje?

Samozrejme funguje. Dôkazom sú milióny spokojných používateľov pásikov po celom svete. Firma Procter & Gamble Vám garantuje, že s výsledkom budete spokojný. Bieliace pásky Crest sú navrhnuté tak,  aby sa prispôsobili Vášmu chrupu a udržali bieliaci gél v kontakte so zubami dostatočne dlhú dobu, aby sa dostal až k mikro-škvrnám pod sklovinou. Používanie rovnaných bieliacich látok v rovnakej koncentrácii akú používajú zubní lekári pri ambulantnom bielení zubov zaručuje dokonalé vybielenie a spokojnosť.

 

Sú bieliace pásiky cenovo výhodné?

Bielenie zubov nemusí byť drahé. Použitím pásikov Crest 3D White získate profesionálne vybielenie zubov, za ktoré by ste utratili omnoho viac peňazí, ak by ste navštívili zubného lekára.  Bežná cena bielenia zubov u lekára je od 200 do 600 Euro. Bieliace pásiky Crest 3D White stoja oveľa menej a vybielenie je rovnaké ako pri drahom bielení u zubára. Navyše je to investícia do Vašej krásy a to sa vždy oplatí.

Ako dlho budem mať po použití biele zuby?

Nejde o žiadny krátkodobý účinok, ktorý by po týždni zmizol. Bieliace pásiky fungujú na rovnakom princípe ako profesionálne bielenie u zubára, a preto prinášajú aj rovnako dlhodobý efekt. Záleží aj na tom, či ste fajčiar, pijete kávu alebo ako sa staráte o svoje zuby. Zaručene budú Vaše zuby belšie aj po roku od bielenia. Avšak pri dobrej starostlivosti, môžu byť Vaše zuby belšie aj omnoho dlhšie.

Prečo sa oplatí mať biele zuby?

Úsmev je hlavný prvok, ktorý si na Vás ľudia všimnú. Zanecháva pozitívny dojem na ľuďoch, s ktorými sa stretávate. Je známou skutočnosťou, že ľudia, ktorí sa viac usmievajú, sú obľúbenejší, majú väčšiu šancu na úspech pri pohovoroch a všeobecne v práci, ktorú vykonávajú, zanechávajú dobrý dojem pri spoznávaní nových ľudí a pôsobia sebavedomo. Bielenie zubov nie je teda iba o starostlivosti o Váš chrup, ale najmä o Vašom lepšom pocite, o Vašich nových možnostiach a šanciach.

 

Kontakt

Zubné pasty Crest - info a objednávky:

crest3dwhite@pobox.sk

DKV Innovative, s.r.o.
Moyzesova 36
04001 Košice

+421910 966 423

IČO: 48 180 025
DIČ: 2120081194
IČ DPH: SK2120081194
Sme platcami DPH.

IBAN: SK81 0900 0000 0050 7239 2288
Číslo účtu: 5072392288/0900
SWIFT: GIBASKBX

Vyhľadávanie

© bieliacepasiky.webnode.sk 2010 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode