Bieliace pásiky a zubné pasty Crest

Bieliace pásiky Crest

 
Bieliace pásiky americkej značky Crest sú produktom, ktorý existuje už 15 rokov. Získali už množstvo ocenení. V USA sú jednoznačnou jednotkou v oblasti domáceho bielenia zubov. Pozná a používa ich tam skoro každý. U nás sú dostupné už asi 7 rokov a za ten čas si získali veľa fanúšikov. V recenziách ich chvália davy spokojných používateľov, ktorí sa konečne dočkali skutočne fungujúceho výrobku určeného na domáce bielenie zubov.
 

Overený produkt na bielenie zubov z USA

 
Bieliace pásiky Crest 3D White vyrába gigantická a celosvetovo známa a uznávaná firma Procter and Gamble. Niektorí z vás o tejto firme nepočuli? A počuli ste už niečo o značkách ako Gillete, Pampers, Wella, Duracell, Lenor, Pringles, Braun, Pantene, Head and Shoulders, Ariel, Oral-B či napríklad Tide? Tak aj tieto značky sú produktmi tejto firmy. Ide o jednu z najväčších svetových firiem. Značku Crest začala vyrábať ešte pred viac ako 60 rokmi. Úplne prvá zubná pasta, ktorá dokázala účinne pomocou fluoridu bojovať proti zubnému kazu bola pasta značky Crest a to ešte v roku 1955. Ide o uznávanú firmu, za ktorou stoja výskumné tímy venujúce sa neustálemu zlepšovaniu produktov, vrátane bieliacich pásikov Crest a zubných pást Crest. V televíznych reklamách značky Crest v USA vystupuje ako ambasádorka tejto značky známa speváčka Shakira, ktorá sprevádza značku aj na rôznych podujatiach a akciách. 
 
V svete nájdete milióny spokojných užívateľov bieliacich pásikov Crest. Pre ilustráciu, v roku 2016 sa v USA predalo viac ako 35 miliónov balení bieliacich pásikov Crest 3D White. Na slovenskej heureke sú už stovky pozitívnych recenzií na bieliace pásiky od skutočných zákazníkov e-shopu Bieliace-pasiky.com, ktorý predáva práve tento zázrak na bielenie zubov označky Crest.
 

Bieliace pásiky naozaj fungujú

bieliace pásiky
 
Na trhu je veľa produktov, ktoré vám sľubujú biele zuby. Niektoré dokonca o 10 či 14 odtieňov a pritom ich efekt je prakticky nulový. Často je ic
h prínosom len odstránenie zubného povlaku a kameňa. Niekedy sa ich užívateľ snaží za každú cenu získať belší úsmev a preto aspoň načas zlepší svou ústnu hygienu, aby sa necítil previnilo, že naletel na nefunkčný produkt. Zuby má aj vďaka placebo efektu možno o odtieň belšie. O týždeň sú však rovnaké ako boli predtým. 
 
V čom sú bieliace pásiky Crest iné? Naozaj fungujú. Zuby vám naozaj vybielia na maximálnu možnú hranicu belosti aká je u vás geneticky možná. A nie je to len nejaký marketingový sľub, ale je to skutočne tak. Veď inak by pásiky ani nemohli existovať na celosvetovom trhu už úctyhodných 15 rokov a nemali by za sebou také obrovské množstvo pozitívnych recenzií po celom svete. Ak sa niekoho na Slovensku opýtate čo tie pásiky naozaj fungujú, možno vám nebude vedieť odpovedať, lebo ešte o takom produkte nikdy ani len nepočul, nieto ešte žeby ich aj naozaj niekedy použil. Ak by ste sa rovnakú otázku opýtali hocikoho v USA, odpoveď by bola jednoznačná. Bieliace pásiky sú tak úplnou samozrejmosťou. Predávajú sa doslova všade. V lekárňach, drogériach, obchodných reťazcoch, salónoch krásy, zubných ordináciach. Každý Američan vie, že bieliace pásiky Crest fungujú a naozaj bielia zuby. 
 

Druhy bieliacich pásikov Crest

 
V ponuke značky Crest je viacero druhov bieliacich pásikov. Porovnanie bieliacich pásikov nájdete na oficiálnom slovenskom webe v porovnávacej tabuľke. Pomôže vám zorientovať sa v sortimente značky. Bieliace pásiky sa líšia:

bieliace pásiky na zuby Crest

  • počtom aplikácií
  • levelom bielenia
  • dĺžkou jednej aplikácie
  • Advanced Seal (Strong Grip, No Slip) technológiou silnejšieho prilepenia 
  • cenou

 

Všetky pásiky z ponuky fungujú. Je na vás aký typ si zvolíte. Závisí to od vašich kritérií, požiadaviek a rozpočtu pripraveného na kúpu bieliacich pásikov Crest 3D White. Čo sa týka ceny, ide o cenovo veľmi dostupný produkt. Bieliace pásiky sa pohybujú v cenovej hladine od približne 40 EUR - 120 EUR. Na vybielenie zubov vám postačí aj lacnejšie balenie. Čím drahší typ si však vyberiete, tým bude bieliaci účinok lepší a vydrží dlhšie. 

V ponuke sú pásiky, ktoré sa aplikujú od 7 - 42 dní. To najväčšie 42-dňové balenie je však až príliš veľké. Ide o bieliace pásiky Supreme. Nepotrebujete až také veľké balenie. Kupujte si ho len ak sa oňho plánujete podeliť s niekým iným alebo ak si chcete zvyšné nepoužité aplikácie nechať na neskoršie použitie v budúcnosti. 

Niektoré pásiky sa aplikujú na 30 minút, iné na hodinu. Hodinové pásiky by sme neodporúčali ľuďom, ktorí trpia citlivosťou zubov, pretože počas aplikácie sa môže táto citlivosť mierne zvýšiť. Ide síce len o neškodnú sprievodnú reakciu bielenia zubov, ale môže to byť trochu nepríjemné. V ponuke sú aj bieliace pásky s 5-minútovou aplikáciou. Ide o slabšie typy prúžkov Crest. 

Kontakt

Zubné pasty Crest - info a objednávky:

crest3dwhite@pobox.sk

DKV Innovative, s.r.o.
Moyzesova 36
04001 Košice

+421910 966 423

IČO: 48 180 025
DIČ: 2120081194
IČ DPH: SK2120081194
Sme platcami DPH.

IBAN: SK81 0900 0000 0050 7239 2288
Číslo účtu: 5072392288/0900
SWIFT: GIBASKBX

Vyhľadávanie

© bieliacepasiky.webnode.sk 2010 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode